foto1

foto2

foto3

Nasz profesjonalny serwis turbosprężarek funkcjonuje już od 1999 roku, a warsztat znajduje się w Gruszczynie (okolice Poznania). Oferujemy sprzedaż i usługi w zakresie naprawy i regeneracji turbin w pojazdach osobowych, dostawczych, maszynach rolniczych, budowlanych i innych. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że dysponujemy szeroką wiedzą i umiejętnościami, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Naprawa turbosprężarek w naszej firmie wykonywana jest kompleksowo.

Demontujemy, wykonujemy regenerację i czyszczenie turbiny, a także montujemy ją w samochodzie i komputerowo zestrajamy turbinę z silnikiem. Dajemy Klientowi pewność, że po naprawie turbiny silnik jego pojazdu będzie funkcjonował bez zarzutu.


Regeneracja turbosprężarek – dokładnie, szybko i w korzystnej cenie

Wykonywana przez nas regeneracja turbosprężarek jest przeprowadzana bardzo dokładnie. Prace w tym zakresie wykonują tylko doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy. Wykorzystujemy do napraw wyłącznie nowe, dobrej jakości części. Cena regeneracji turbiny zawsze jest ustalana indywidualnie.


Serwis turbosprężarek Polturbo | Ważna informacja


Informujemy, że w Poznaniu powstały firmy o tak samo lub podobnie brzmiącej nazwie. Przedstawiciele tych firm wprowadzają klientów w błąd, fałszywie informując o rzekomym przeniesieniu siedziby naszej firmy. Na swoich stronach internetowych umieszczają zdjęcia skopiowane ze strony www.polturbo.pl, dezinformując tym Klientów.

Informujemy, że siedziba firmy nie została zmieniona. Jednocześnie prosimy o rozważny dobór usługobiorcy, ponieważ warsztaty te nie posiadają rekomendacji naszej firmy i nie jesteśmy odpowiedzialni za wadliwie wykonywane czyszczenie turbiny czy jej naprawę. Jednocześnie informujemy, że logo naszej firmy i nazwa zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej i posługiwanie się nimi jest niezgodne z prawem.