foto1

foto2

foto3

Nasz profesjonalny serwis turbosprężarek funkcjonuje już od 1999 roku, a warsztat znajduje się w Gruszczynie (okolice Poznania). Zajmujemy się sprzedażą turbin, a także świadczeniem usług związanych z ich regeneracją i naprawą. Zakres naszej ekspertyzy obejmuje turbosprężarki stosowane w pojazdach osobowych, dostawczych, maszynach rolniczych, budowlanych i innych. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że dysponujemy szeroką wiedzą i umiejętnościami, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki temu każda naprawa turbosprężarek w naszej firmie wykonywana jest kompleksowo.

Demontujemy, wykonujemy regenerację i czyszczenie turbiny, a także montujemy ją w samochodzie i komputerowo zestrajamy z silnikiem. Dajemy Klientowi pewność, że po naprawie silnik jego pojazdu będzie funkcjonował bez zarzutu.

Usługi na najwyższym poziomie

Do wykonywania wszystkich prac podchodzimy z niezwykłą dokładnością. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników realizuje naprawy sprawnie, a jednocześnie skutecznie. Wykorzystanie nowych, wysokiej jakości części gwarantuje zaś uzyskanie trwałych rezultatów. Dlatego możemy pochwalić się bardzo dobrą skutecznością i zadowoleniem Klientów. Poza wysoką jakością usług oferujemy też przystępne ceny – każdorazowo ustalane indywidualnie, zgodnie z wymaganym zakresem prac.

Serwis turbosprężarek Polturbo – ważna informacja

Informujemy, że w Poznaniu powstały firmy o tak samo lub podobnie brzmiącej nazwie. Przedstawiciele tych firm wprowadzają klientów w błąd, fałszywie informując o rzekomym przeniesieniu naszej siedziby. Na swoich stronach internetowych umieszczają zdjęcia skopiowane ze strony www.polturbo.pl, dezinformując tym samym Klientów.

Informujemy, że siedziba firmy nie została zmieniona. Jednocześnie prosimy o rozważny dobór usługodawcy, ponieważ warsztaty te nie posiadają rekomendacji naszej firmy i nie jesteśmy odpowiedzialni za wadliwie wykonywane czyszczenie turbiny czy jej naprawę. Jednocześnie informujemy, że logo naszej firmy i nazwa zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej i posługiwanie się nimi jest niezgodne z prawem.